Part #Q-ED48-B-10-16
1mm 24mm x 100m Querkus EB Hoboken Brushed 328' -- 100m Hoboken - Brushed - Veneer - Edge Banding
- Brand: Querkus Edge BandingDecospan Color: HobokenLength: 328' -- 100mTexture: Querkus BrushedThickness: 1mmWidth: 48mm